218 PRIMADONNA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 218 |
| Color | BROWN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 155cm / 61inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 275kg |